Zasadą działania naszej firmy jest dostarczanie klientom pewnej i użytecznej informacji o prowadzonej działalności.

Zdajemy sobie sprawę, że księgowość pełni służebną rolę w stosunku do podstawowego celu działania podmiotu. Jej prowadzenie nie powinno być celem samym w sobie, nie powinno być nim również wypełnianie obowiązków wobec fiskusa. Celem naszej działalności jest kompleksowa obsługa księgowa firm, której wynikiem jest dostarczenie klientom zindywidualizowanej, użytecznej informacji o prowadzonej działalności.

Prowadzeniem księgowości podmiotów gospodarczych zajmuję się od ponad dwudziestu lat. Początkowo jako księgowy w spółce z udziałem zagranicznym, następnie w formie spółki z moim udziałem, po czym od 1998 r. we własnej firmie Józef Szwachła Biegły Rewident Biuro Księgowe a obecnie  w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością Szwachła i Wspólnicy BIURO KSIĘGOWE Sp. z o.o.

Działalność Spółki Szwachła i Wspólnicy łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z energią i wysokimi kwalifikacjami całego zespołu. Wysoki standard profesjonalnie świadczonych przez naszą Spółkę usług gwarantuje wykwalifikowana kadra. Moi współpracownicy to osoby z wyższym wykształceniem ekonomicznym, wszyscy posiadają certyfikaty Ministerstwa Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Znają języki obce.  

Współpracujemy z naszymi klientami przez lata. Przywiązujemy dużą wagę do budowania partnerskich relacji z klientami, co umożliwia wypracowywanie najbardziej optymalnych i użytecznych rozwiązań. Oferujemy naszym klientom lojalność, którą rozumiemy jako uczciwość i rzetelność w kontaktach z ludźmi.

Józef Szwachła